Hakkımızda

Anamur Onur Motel

Mersin ilinin Anamur ilçesinde yer alan Onur Motel Anamur, misafirlerin konforu için tüm detayları düşünmüştür. Konaklama imkanlarına ek olarak motel müşterilerine ve dışarıdan gelen misafirlere ocakbaşı hizmeti sunmaktadır. Deniz manzarasının eşlik ettiği motelde en lezzetli yemekler misafirlerin beğenisine sunulmaktadır. Ocak başı kültürünün önemli izleri motel bünyesinde verilmektedir.

Onur Motel Anamur, farklı konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Motel bünyesinde tek kişilik odalar, çift kişilik odalar ve apart odalar yer almaktadır. Tek kişilik odalarda yatak,komodin ve televizyon bulunmaktadır. Çift kişilik odalar da ise iki ayrı yatak ve komodin yer almaktadır. Apart odalar geniş ve ışık alan yapısı ile dikkat çekmektedir.

Onur Motel Anamur, erişim ve ulaşım açısından müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Otelden rezervasyon yaptırdığınız zaman hava alanı ve otel arasındaki transferiniz gerçekleştirilmektedir. Transfer işlemi lüks araçlarla ve konforunuz düşünülerek yapılmaktadır.

Motel bünyesinde aynı zamanda ücretsiz kablosuz ağ bağlantısı hizmeti de sunulmaktadır. Kablosuz ağ bağlantısı hizmetinden hem odanızda hem de restoran bölümünde kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Otelin öne çıkan özelliği ise ocak başı hizmeti sunmasıdır. Mersin, Anamur bölgesinde yer alan en iyi ocak başı restoranları arasında yer alan Onur Motel, otelde kalan misafirlere ek olarak dışarıdan gelen ziyaretçilere de restoran hizmeti sunmaktadır.

Mamure Kalesine oldukça yakın bir konumda yer alan otel oldukça merkezi bir konumdadır. Denize girmek isteyen misafirler kolaylıkla Bozdoğan bölgesine veya başka bölgelere ulaşabilirler. Tek katlı ve sakin yapısıyla dikkat çeken otel, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Anamur ilçesindeki en iyi restoranlardan birine sahip olan otel,bölgede yaşayan kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Otelin güler yüzlü personeli, müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olması için çalışmaktadır. Huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler Onur Motel tarafından sunulan imkanlardan faydalanabilirler. Aynı zamanda apart otel olduğundan dolayı da misafirler mutfaktan faydalanarak kendi yiyeceklerini rahatlıkla pişirebilirler. Kendi yemeklerini pişirmek istemeyenler ise rahatlıkla otel tarafından sunulan ocak başı hizmetinden faydalanabilirler. Ocak başı hizmetinde tüm misafirlerin damak tadına uyacak yiyecekler pişirilip servis edilmektedir.